bohran@tabriz.ir
تاریخ : پنجشنبه 19 تير 1399     |     کد : 1972

از بعدازظهر امروز تا اواسط هفته آینده؛ رگبار باران، وزش باد و کاهش نسبی دما در انتظار هوای استان

مدیریت بحران شهرداری تبریز در اطلاعیه ای اعلام کرد که از روز پنجشنبه تا سه شنبه هفته آینده وضعیت جوی ناپایداری در تبریز حاکم خواهد شد.

به گزارش مدیریت بحران شهرداری تبریز بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، وضعیت جوی استان از بعدازظهر پنجشنبه 19 تیر ماه تا روز سه شنبه 24 تیر ماه ناپایدار خواهد بود.
بر این اساس مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:
پیرو هشدارجوی (سطح زرد) مورخه 99/4/19 اداره کل هواشناسی استان، فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر پنجشنبه تا روز سه شنبه موجب رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد (گاهی تا نسبتاشدید) و از روز شنبه کاهش نسبی دما خواهدگردید.
طبق اعلام مدیریت بحران شهرداری تبریز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیلها و رودخانه های فصلی، احتمال بارش تگرگ در نواحی مستعد و اصابت صاعقه و همچنین آتش سوزی مراتع پیش بینی می شود؛ بنابراین لازم است شهروندان از سفرهای غیرضروری اجتناب نموده و از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و صعود به ارتفاعات خودداری نمایند.
یاد آور می شود پرسنل معاونت خدمات شهری و اجرایی و سازمان مدیریت پسماند، شهرداران مناطق و نیروهای عملیات، امداد و نجات سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز در آماده باش کامل هستند.


PDF چاپ چاپ