bohran@tabriz.ir
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1399     |     کد : 1968

توسط مدیریت بحران شهرداری تبریز:

طراحی اردوگاه اسکان اضطراری در پارک جنگلی ارم صورت می گیرد

مدیر بحران شهرداری تبریز از طراحی اردوگاه اسکان اضطراری در پارک ارم بر اساس استانداردهای بین المللی خبر داد.

به گزارش مدیریت بحران شهرداری تبریز، مسعود حسن نژاد از طراحی اردوگاه اسکان اضطراری در پارک جنگلی ارم خبر داد و افزود: در جهت ارتقای تاب آوری شهری و آمادگی در برابر حوادث مختلف، اردوگاه اسکان اضطراری در پارک ارم طراحی و احداث می گردد.

مدیر بحران شهرداری تبریز با اشاره به اینکه طراحی اردوگاه اسکان اضطراری بر اساس ضوابط، استانداردها و معیارهای بین المللی می باشد، اظهار داشت: در طراحی این اردوگاه، محل احداث سکوهای اسکان اضطراری، جانمایی سرویس های بهداشتی، آبخوری، شبکه معابر، پارکینگ، محل بازی کودکان و سایر اجزای مورد نیاز در نظر گرفته می شود.

وی در ادامه گفت: طراحی اردوگاه اسکان اضطراری در پارک ارم توسط کارشناسان مدیریت بحران و با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۰ در حال انجام می باشد و پس از طراحی، عملیات احداث اردوگاه آغاز خواهد شد.

حسن نژاد در پایان خاطر نشان کرد پارک جنگلی ارم با توجه به موقعیت قرارگیری در مجاورت گسل شمال شهر، نزدیکی به مراکز درمانی و خدماتی و همچنین وجود باند فرود بالگرد، از ظرفیت مناسبی برای تبدیل به اردوگاه اسکان اضطراری برخوردار می باشد و در راستا اقدامات لازم به منظور احداث اردوگاه اسکان اضطراری در این محل با همکاری مدیریت بحران و منطقه ۱۰ شهرداری تبریز انجام می شود.


PDF چاپ چاپ