bohran@tabriz.ir
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397     |     کد : 1699

توسط مدیریت بحران شهرداری تبریز صورت گرفت:

برگزاری دومین کارگاه آموزشی تخصصی "معماری شهری و مدیریت بحران" ویژه کارشناسان شهرداری منطقه 9

در ادامه برگزاری دوره های آموزش درون سازمانی مدیریت بحران، دومین کارگاه تخصصی معماری شهری و مدیریت بحران در جمع کارشناسان شهرداری منطقه 9 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، در راستای افزایش آگاهی و آمادگی پرسنل شهرداری تبریز و در ادامه برگزاری دوره های آموزش درون سازمانی مدیریت بحران، دومین کارگاه تخصصی "معماری شهری و مدیریت بحران" در جمع کارشناسان معاونت های شهرسازی و معماری و فنی و عمرانی شهرداری منطقه 9 در سالن آمفی تئاتر این منطقه برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که توسط مدیریت بحران شهرداری تبریز و با همکاری معاونت برنامه ریزی و شهرداری منطقه 9 برگزار گردید انواع حوادث و بحران های تهدید کننده کلان شهر تبریز برای حاضرین ارائه و انواع دیدگاه های مربوط به مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت. همچنین ضوابط و معیارهای اسکان موقت، ضوابط و مقررات شهرسازی مرتبط با مدیریت بحران و مقاوم سازی سازه ها، برنامه ریزی، مدیریت و طراحی شهری، کاربرد فناوری های نوین در بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری در ادامه این کارگاه ارائه گردید.
خاطر نشان می شود دوره های تخصصی مدیریت بحران با همکاری مرکز آموزش معاونت برنامه ریزی و شهرداری های مناطق از مرداد ماه آغاز و تا پایان سالجاری تداوم خواهد داشت.
 


PDF چاپ چاپ