bohran@tabriz.ir
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فراخوان ثبت نام عمومی پودمان آموزشی غیرحضوری مدیریت بحران

فراخوان ثبت نام عمومی پودمان آموزشی غیرحضوری مدیریت بحران در راستای توسعه آموزش های عمومی و ارتقاء سطح دانش در خصوص بحران های شهری ، پودمان آموزشی عمومی با همکاری مدیریت بحران شهرداری تبریز برگزار می گردد.
پنجشنبه 13 شهريور 1399

رگبار و رعدوبرق، وزش باد و کاهش نسبی دما در راه آذربایجان‌شرقی

رگبار و رعدوبرق، وزش باد و کاهش نسبی دما در راه آذربایجان‌شرقی مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از روز پنجشنبه تا اواخر روز جمعه وضعیت جوی ناپایداری در استان حاکم خواهد بود.
چهارشنبه 12 شهريور 1399

عضو شورای شهر تبریز خبر داد:

برنامه ریزی برای سامان دهی سکونت ۶ هزار خانوار در مناطق پر خطر

برنامه ریزی برای سامان دهی سکونت ۶ هزار خانوار در مناطق پر خطر رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز از طرح احداث شهرک جوانان برای سامان دهی شش هزار خانوار در مناطق پرخطر خبر داد.
چهارشنبه 12 شهريور 1399

رئیس کارگروه اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز:

ایمنی و سلامت پارکینگ طبقاتی مشروطه سنجش و ارزیابی شد

ایمنی و سلامت پارکینگ طبقاتی مشروطه سنجش و ارزیابی شد رئیس کارگروه اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت و مدیر بحران شهرداری تبریز از سنجش و ارزیابی ایمنی و سلامت پارکینگ طبقاتی مشروطه خبر داد.
چهارشنبه 5 شهريور 1399

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد:

ابتلای ۱۰درصد جمعیت آذربایجان شرقی به کرونا/ اسامی محلات پرخطر تبریز

ابتلای ۱۰درصد جمعیت آذربایجان شرقی به کرونا/ اسامی محلات پرخطر تبریز رئیس دانشگاه علوم پزشکی از ابتلای ۱۰درصد جمعیت آذربایجان شرقی به کرونا خبر داد.
يکشنبه 2 شهريور 1399

لزوم به روز رسانی مدیریت بحران

لزوم به روز رسانی مدیریت بحران برای پیشگیری از آسیب در حوادث و بلایا، مدیریت بحران به همراه دستگاه‌های ذی ربط قوانین خود را به روزرسانی کرده است.
شنبه 1 شهريور 1399

در قالب دو واحد درسی اجباری؛

درسنامه «آمادگی در مقابل حوادث و بلایا» تدوین می شود

درسنامه «آمادگی در مقابل حوادث و بلایا» تدوین می شود درسنامه «آمادگی در مقابل حوادث و بلایا» در قالب دو واحد درسی اجباری برای تمام رشته مقاطع علوم پزشکی درحال تدوین است.
شنبه 1 شهريور 1399

صلی الله علیک یا ابا عبدالله (علیه السلام) فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی تسلیت باد.

صلی الله علیک یا ابا عبدالله (علیه السلام) فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی تسلیت باد. فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) تسلیت باد.
شنبه 1 شهريور 1399

رگبار و رعدوبرق، تندبادهای لحظه‌ای و کاهش محسوس دما در راه آذربایجان‌شرقی

 رگبار و رعدوبرق، تندبادهای لحظه‌ای و کاهش محسوس دما در راه آذربایجان‌شرقی مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از اواخر روز جمعه تا روز دوشنبه وضعیت جوی ناپایداری در استان حاکم خواهد بود.
شنبه 1 شهريور 1399

مدیر بحران شهرداری تبریز:

ایمنی و سلامت پارک سوار بین شهری شمالغرب تبریز مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت

 ایمنی و سلامت پارک سوار بین شهری شمالغرب تبریز مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت مدیر بحران شهرداری تبریز از سنجش و ارزیابی ایمنی و سلامت پارک سوار بین شهری شمالغرب تبریز خبر داد.
شنبه 1 شهريور 1399