bohran@tabriz.ir
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تعداد شهر‌های قرمز دو برابر و شهر‌های آبی نصف شد

تعداد شهر‌های قرمز دو برابر و شهر‌های آبی نصف شد تعداد شهر‌های با وضعیت زرد از ۱۹۹ به ۱۶۶ و تعداد شهر‌های با وضعیت آبی از ۱۰۶ به ۵۰ شهر رسید.
شنبه 8 مرداد 1401

آخرین وضعیت سیل در ۱۸ استان کشور/ امدادرسانی ها ادامه دارد

آخرین وضعیت سیل در ۱۸ استان کشور/ امدادرسانی ها ادامه دارد فعالیت سامانه بارشی مونسون در کشور هنوز ادامه دارد و در گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و رضوی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
شنبه 8 مرداد 1401

ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به حوزه مدیریت بحران ضروری است

ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به حوزه مدیریت بحران ضروری است معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مجمع کلان‌شهرهای کشور گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه مدیریت بحران اهمیت زیادی دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.
پنجشنبه 6 مرداد 1401

ساختار مدیریت بحران کلان‌شهرها کارآمد نیست

ساختار مدیریت بحران کلان‌شهرها کارآمد نیست معاون هماهنگی و برنامه ریزی مجمع کلانشهر‌های کشور گفت: ساختار موجود در مدیریت بحران در کلان‌شهرها کارآمد نیست و باید در این زمینه برنامه‌ای ویژه تدوین شود.
پنجشنبه 6 مرداد 1401

تاکید بر مدیریت واحد بحران در شهرداری‌های کشور

تاکید بر مدیریت واحد بحران در شهرداری‌های کشور رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در نشست تخصصی مدیران بحران کلانشهرهای ایران که در در شهر مشهد مقدس برگزار شد بر اهمیت ایجاد مدیریت واحد بحران به منظور ارزیابی درست خطر در تمامی شهرداری‌های کشور تاکید کرد و یادآور شد که تولیت ریسک در شهرداری‌های کشور باید یکسان باشد.
پنجشنبه 6 مرداد 1401

رییس سازمان مدیریت بحران کشور

رییس سازمان مدیریت بحران کشور بستن آبهای بالادستی توسط کشورهای همسایه موجب افزایش کانونهای گردو غبار می‌شود
پنجشنبه 6 مرداد 1401

رد هرگونه قصور در سیل استهبان/ بیش از ۲هزار نفر از حادثه نجات یافتند

رد هرگونه قصور در سیل استهبان/ بیش از ۲هزار نفر از حادثه نجات یافتند رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اصلا قصوری در این حادثه نبوده است، هم ما و هم وزیر بررسی کرده ایم، علت این بوده که موضوع سیل برای مردم باور پذیر نبوده است و حتی هشدار هم داده شده که قبول نکرده‌اند.
پنجشنبه 6 مرداد 1401

وقوع زمین لرزه های پی در پی بالای ۶ ریشتر در هرمزگان

وقوع زمین لرزه های پی در پی بالای ۶ ریشتر در هرمزگان سه زمین لرزه شدید بالای ۶ ریشتر بامداد امروز غرب هرمزگان را لرزاند.
شنبه 11 تير 1401

برگزاری سمینار تخصصی مدیریت بحران و تاب آوری جوامع با مشارکت مدیریت بحران و دانشگاه آزاد تبریز

برگزاری سمینار تخصصی مدیریت بحران و تاب آوری جوامع با مشارکت مدیریت بحران و دانشگاه آزاد تبریز سمینار تخصصی مدیریت بحران و تاب آوری جوامع با مشارکت مدیریت بحران و انجمن علمی گروه جغرافیا و برنامه ریزی دانشگاه آزاد تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 2 تير 1401

در کمیسیون مشترک شهرسازی و معماری و عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز انجام شد؛

بررسی مسائل و مشکلات مربوط به ابنیه پرخطر و آسیب‌پذیر تبریز

بررسی مسائل و مشکلات مربوط به ابنیه پرخطر و آسیب‌پذیر تبریز مسائل و مشکلات مربوط به ابنیه‌ پرخطر و آسیب‌پذیر تبریز در کمیسیون مشترک شهرسازی و معماری و عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شد.
پنجشنبه 2 تير 1401