bohran@tabriz.ir
تاریخ : يکشنبه 16 دي 1397     |     کد : 1812

مدیر بحران شهرداری تبریز:

آموزش، رویکرد اصلی نمایشگاه ایمنی در برابر زلزله است

مدیر بحران شهرداری تبریز از بازگشایی نمایشگاه تجهیزات مدیریت بحران شهرداری تبریز خبر داده و گفت: این نمایشگاه به مناسبت 5 دی روز ایمنی در برابر زلزله برپا شده است.

مسعود حسن‌نژاد در گفتگو با شهریار با اشاره به اهمیت برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه جهت کاهش تاثیر بلایای طبیعی و به خصوص زلزله برگزار می‌شود.

حسن‌نژاد افزود: در این نمایشگاه آخرین تجهیزات و دستگاههای مدرن خریداری و آماده سازی شده طی سال‌های متمادی توسط مناطق مختلف شهرداری تبریز که برای مواقع بحران و ضروری نگهداری می‌شوند، به نمایش گذاشته شده است.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: موضوع آموزش از رویکردهای مهم ما در این نمایشگاه است که در قالب آموزش موارد ضروری در هنگام بلایای طبیعی و به ویژه زلزله، برای تمامی شهروندان در رده‌های سنی مختلف برگزار می شود.

مدیر بحران شهرداری تبریز با بیان اهتمام شهرداری و شورای شهر تبریز جهت آمادگی برای هر گونه بلایای طبیعی، اظهار داشت: تلاش ما برای فراهم آوردن شرایطی ایمن در مواقع ضروری است.

حسن نژاد با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع و مختلف در حوزه مدیریت بحران در این نمایشگاه، تاکید کرد: برگزاری کلاس های آموزشی و مسابقات نقاشی، توزیع کتب و ابزارآلات آموزشی و نمایش فیلم و انیمیشن در حوزه مدیریت بحران بخشی از برنامه های این نمایشگاه است.

وی با اشاره به اینکه بازدید از این نمایشگاه برای تمامی شهروندان آزاد و رایگان است، گفت: علاقمندان می توانند از 15 تا 18 دی ماه جاری ساعت 10 تا 16 در محل فرهنگسرای الغدیر از این نمایشگاه بازدید کنند.


میر امید ناصر