آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397     |     کد : 1491

با هدف بهره گیری از تجربیات مدیریت بحران شهرداری تبریز

مدیر و کارشناسان مدیریت بحران شهرداری آمل از اقدامات و فعالیت های مدیریت بحران شهرداری تبریز بازدید کردند.

با هدف بهره گیری از تجربیات شهرداری تبریز در زمینه مدیریت بحران، مدیر و کارشناسان مدیریت بحران شهرداری آمل از اقدامات و فعالیت های شهرداری تبریز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، در این بازدید که با حضور مدیر و کارشناسان بحران شهرداری آمل انجام شد، ضمن تبادل نظر با کارشناسان مدیریت بحران شهرداری تبریز و تشریح برنامه ها و اقدامات مدیریت بحران، به بازدید از پروژه های مختلف مدیریت بحران و جامعه ایمن پرداختند.

مدیریت بحران شهرداری آمل با هدف بهره گیری از تجربیات شهرداری تبریز در زمینه مدیریت بحران از جمله احداث پارک های دومنظوره، احداث سالن های چند منظوره، پدهای هلیکوپتر و ... از امکانات و اقدامات شهرداری تبریز بازدید کردند.

در این برنامه دو روزه از مدیریت بحران شهرداری تبریز، دبیرخانه جامعه ایمن و مروج سلامت، مدیریت بحران منطقه 10، پارک دومنظوره ارم، پد هلیکوپتر شهرداری منطقه 10، مدیریت بحران منطقه 2، انبار تجهیزات مدیریت بحران منطقه 2، پارک دومنظوره عباس میرزا، پد هلیکوپتر عباس میرزا و مرکز آموزش مدیریت بحران و جامعه ایمن و مروج سلامت بازدید به عمل آمد.

در پایان این بازدیدها مدیر بحران شهرداری آمل ضمن قدردانی از مدیریت بحران شهرداری تبریز، اقدامات صورت گرفته در کلانشهر تبریز را نمونه موفقی از مدیریت بحران در کشور دانست و اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از تجربیات و نکته نظرات مدیریت بحران تبریز بتوان اقدامات مناسبی را در شهر آمل انجام داد.میر امید ناصر
نوشته شده در   چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397  ساعت  09   توسط   میر امید ناصر   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :