آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397     |     کد : 1487

با هدف آمادگی جهت اسکان موقت شهروندان در مواقع بحرانی

سالن چند منظوره بحران شهرداری منطقه یک به بهره برداری می رسد.

به منظور آمادگی جهت اسکان موقت شهروندان در مواقع بحرانی، پروژه سالن چند منظوره بحران شهرداری منطقه یک به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردارمنطقه 1 از بهره برداری پروژه سالن چند منظوره بحران این منطقه خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت : چندین پروژه مهم و اساسی حوزۀ عمران ، خدمات و ورزشی طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد که یکی از این پروژه ها سالن چند منظوره بحران می باشد.

شهردار منطقه یک گفت: مساحت عرصه این پروژه 3700متر مربع، مساحت زیر بنای ساختمان اداری 500 متر مربع ، مساحت سالن ورزشی سرپوشیده 1500 متر مربع ، مساحت زمین های ورزشی روباز 1000 متر مربع، مساحت پارکینگ روباز و محوطه 1000 متر مربع می باشد.

وی اظهار داشت : تعداد 2 زمین تنیس روباز چمنی و یک زمین والیبال روباز چمنی با استانداردهای بین المللی و یک سالن سرپوشید چند منظوره المپیکی و یک سالن سرپوشیده بدن سازی و یک سالن سرپوشیده پینگ پنگ با تجهیزات بهداشتی کامل از جمله فضاهای ورزشی ایجاد شده در این پروژه می باشد.

لازم به ذکر است مدیریت بحران شهرداری کلانشهر تبریز به منظور آمادگی جهت اسکان موقت شهروندان در مواقع بحرانی، علاوه بر تدوین دستورالعمل احداث پارک های چندمنظوره، اقدام به ارائه استانداردهای لازم برای احداث سالن های چندمنظوره در نقاط مختلف کلانشهر تبریز نموده و با همکاری مناطق ده گانه شهرداری نسبت به احداث آن ها اقدام می نماید.


میر امید ناصر
نوشته شده در   سه شنبه 18 ارديبهشت 1397  ساعت  12   توسط   میر امید ناصر   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :