آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : چهارشنبه 11 بهمن 1396     |     کد : 1449

برگزاری دومین جلسه کمیته تخصصی حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت منطقه 2

در تداوم جلسات تخصصی پروژه جامعه ایمن، دومین جلسه کمیته تخصصی حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 برگزار شد.

دومین نشست تخصصی کمیته تخصصی حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 تبریز با حضور اعضای کمیته برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز به نقل از منطقه 2، در تداوم جلسات هم اندیشی، نشست تخصصی بررسی نقاط دستیابی به شاخص های جامعه ایمن از سوی شهرداری منطقه دو، دومین جلسه کمیته تخصصی حوادث و سوانح ترافیکی (حمل و نقل و ترافیک)، با حضور معاونین و کارشناسان منطقه 2، نماینده پلیس راهور، نمایندگان سازمان های عضو کمیته، نمایندگان مدیریت بحران شهرداری تبریز و اساتید دانشگاه علوم پزشکی در محل مدیریت بحران شهرداری منطقه دو برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص پارامترهای جامعه ایمن، اعم از کاهش تصادفات ترافیکی و جلوگیری از مرگ و میر شهروندان در اثر سوانح رانندگی، رعایت نقاط ایمنی شهری از لحاظ عبور و مرور شهری و ... توسط کارشناسان حاضر در جلسه توضیحاتی ارائه گردید.

در ادامه جلسه رعایت حقوق شهروندان به هنگام عبور از خط عابر پیاده توسط رانندگان، فرهنگ سازی ترافیکی در بین مردم، بررسی مشکلات زیربنایی با انجام مطالعات شهری از لحاظ تراکم جمعیت، کاهش حوادث ترافیکی با همکاری تمامی سازمان ها و ادارات، تقویت فرهنگ عبور و مرور شهری و... توسط حاضرین در جلسه توضیحاتی ارائه شد.

شایان ذکر است: جلسه کمیته تخصصی حوادث و سوانح ترافیکی با پیگیری تصمیمات جلسه و منتج به نتیجه شدن این تصمیمات پایان یافت .


مهدی حیدری
نوشته شده در   چهارشنبه 11 بهمن 1396  ساعت  09   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 09 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :