آخرین اخبار
کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
آرشیو
 
تاریخ : دوشنبه 22 آبان 1396     |     کد : 1411

صف‌های مهربانی در مراکز انتقال خون

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز؛ شهروندان تهرانی برای یاری به هموطنان زلزله‌زده غرب کشور از صبح امروز برای اهدای خون در مراکز انتقال خون حضور پیدا کردند.شهروندان تهرانی برای یاری به هموطنان زلزله‌زده غرب کشور از صبح امروز برای اهدای خون در مراکز انتقال خون حضور پیدا کردند.

سید مرتضی طباطبایی، مدیرکل انتقال خون استان تهران در گفت‌وگو با ایسنا درخصوص آمار مراجعه به سازمان انتقال خون برای اهدای خون از صبح امروز تا ساعت 12:15 ظهر گفت: تا این لحظه 830 نفر به مراکز سازمان انتقال خون در استان تهران مراجعه کردند که از این تعداد حدود 700 نفر خونگیری از آنها انجام شده است.

وی افزود: از این تعداد حدود 620 نفر آقا و مابقی از بانوان تهرانی بوده‌اند.

وی تاکید کرد: با توجه به وقوع زلزله و نیاز خونی حادثه دیدگان، از صبح امروز تاکنون نسبت به سایر روزها مراجعه برای انتقال خون دو برابر افزایش پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، محمد یکی از شهروندان تهرانی که برای اهدای خون در مرکز انتقال خون وصال حضور پیدا کرده بود در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انتظار یک ساعته خود برای اهدای خون گفت: کرمانشاه پاره‌ای از کشور ایران است و امروز دچار مشکل شده قطعا همه ایران عزادار هستند و همه ایرانی‌ها برای کمک به هموطنان زلزله زده خود لحظه‌ای غفلت نخواهند کرد.  از صبح امروز برای اهدای خون همه به مراکز اهدای خون مراجعه کردند و من نیز هر میزان که نیاز باشد در صف منتظر خواهم ماند تا این کمک کوچک را به هموطنان خود انجام دهم.

به گزارش ایسنا، یکی دیگر از بانوانی که برای اهدای خون به این مرکز مراجعه کرده بود در گفت‌وگو با ایسنا گفت: حدود یک ساعت است که در صف انتظار حضور دارم و تا به امروز خون نداده بودم. از طریق اخبار درخصوص نیاز هموطنانم در حادثه زلزله کرمانشاه مطلع شدم و به سازمان انتقال خون مراجعه کردم تا شاید با این کار کوچک بتوانم جان یکی از هموطنان خودم را نجات دهم.


مهدی حیدری
نوشته شده در   دوشنبه 22 آبان 1396  ساعت  13   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :