آخرین اخبار
کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
آرشیو
 
تاریخ : سه شنبه 2 آبان 1396     |     کد : 1385

جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز با موضوع مدیریت بحران

جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز به ریاست دکتر تقی پور و با حضور اعضا و کارشناسان کمیسیون برگزار شده و مشکلات موجود در زمینه مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز؛ جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز  به ریاست دکتر تقی پور و با حضور اعضا و کارشناسان کمیسیون برگزار شده و مشکلات موجود در زمینه مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه دکتر تقی پور ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گر فته توسط مدیریت بحران در طی سال های گذشته، با اشاره به اینکه کلانشهر تبریز همواره آبستن حوادث طبیعی بوده به لزوم توجه بیش از پیش به موضوع مدیریت بحران تاکید کردند.

در ادامه دکتر حسن نژاد مدیر بحران شهرداری تبریز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت بحران در طی سال جاری از جمله برگزاری دوره های آموزشی مختلف، تکمیل پد هلیکوپتر عباس میرزا با همکاری منطقه 2، احداث پد هلیکوپتر در شهرداری منطقه 10، شناسایی و اصلاح نقاط سیل خیز با همکاری معاونت های عمرانی و خدمات شهری و مناطق و ... به بیان مسائل و مشکلات این حوزه پرداختند.

در ادامه جلسه دکتر تقی پور به اولویت بندی نیازهای مدیریت بحران اشاره داشته و خواستار توسعه شهرک های اسکان موقت، پدهای هلیکوپتر، احداث مرکز فرماندهی مدیریت بحران و سایر موارد مورد نیاز شدند.

همچنین دکتر آجودان زاده عضو کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز نیز با تقدیر از اقدامات مدیریت بحران به تهدیدات موجوود در شهر تبریز از جمله گسل شمال شهر اشاره کرده و ایجاد مراکز معین برای شهر تبریز جهت امدادرسانی به موقع در مواقع بحرانی را ضروری دانستند.

در پایان کارشناسان کمیسیون خدمات شهری نیز به بیان نکته نظرات خود پرداختند.مهدی حیدری
نوشته شده در   سه شنبه 2 آبان 1396  ساعت  11   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :