آخرین اخبار
کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

کارگاه مدیریت بحران ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرداری تبریز

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

دوره تخصصی مدیریت بحران برای پرسنل آموزش و پروش

پنجشنبه چهاردهم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
سه شنبه پنجم دي 1396
آرشیو
 
تاریخ : شنبه 29 مهر 1396     |     کد : 1382

شهردار منتخب تبریز در بازدید از مسیر حاشیه‌نشین شمال شهر تاکید کرد؛

رفع معضل حاشیه‌نشینی، نیازمند همسویی و تاثیرگذاری دستگاه‌های اجرایی

شهردار منتخب تبریز از بخش‌هایی از مسیرهای حاشیه‌نشین شمال شهر بازدید کرده و در جریان اقدامات و برنامه‌های شهرداری منطقه ۱ قرار گرفت.به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران به نقل از شهریار، دکتر ایرج شهین‌باهر در جریان این بازدید، تاکید کرد که توجه به مناطق حاشیه‌نشین باید بیشتر و زیربنایی‌تر باشد.

وی خاطرنشان کرد: معضل حاشیه‌نشینی، یک مقوله بین‌ بخشی است که حل آن، نمی‌تواند تنها با امکانات و قابلیت‌های شهرداری حل شود؛ عموم دستگاه‌های خدمت‌رسان، باید در این مورد اثرگذار باشند و کاربری‌های حوزه خود را در مناطق حاشیه‌نشین، سریع‌تر تعیین و تکلیف کنند.

دکتر شهین‌باهر تاکید کرد: برای حل مشکلات پیش رو و چالش‌های موجود، هماهنگی و همسویی مجموعه‌های خدمت‌رسان  ضروری است تا خدمات موثری به ساکنین این مناطق ارائه شود.

وی افزود: هدف بنیادی در این مورد، باید رفع مشکلات و چالش‌ها مطابق اولویت‌بندی مشخص باشد تا شاهد تامین رضایت حداکثری ساکنین این مناطق باشیم.

مولاخواه، شهردار منطقه ۱ تبریز نیز در این بازدید، احداث پله در کوچه‌های شیبدار، لکه گیری، آسفالت اساسی، جلوگیری از ساخت‌و‌ساز غیرمجاز، جمع آوری منظم زباله و نخاله از اقدامات این منطقه در بافت حاشیه‌نشین خواند.

شهردار منطقه ۱ تبریز گفت: با توجه به وسعت مناطق حاشیه نشینی در سطح این حوزه، سعی شده تا با انجام پروژه‌های مختلف و اقدامات اساسی و زیربنایی، فاصله موجود بین مناطق کاهش داده شود.


مهدی حیدری
نوشته شده در   شنبه 29 مهر 1396  ساعت  09   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :