آخرین اخبار
پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1396
پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1396
شنبه بیست و یکم بهمن 1396
سه شنبه هفدهم بهمن 1396
چهارشنبه یازدهم بهمن 1396
آرشیو
 
تاریخ : پنجشنبه 30 شهريور 1396     |     کد : 1363

بررسی نقاط حادثه خیز غرب تبریز در جلسه ستاد مدیریت بحران منطقه ۶

در جلسه ستاد مدیریت بحران منطقه ۶ ضمن بررسی و اصلاح نقاط حادثه خیز غرب تبریز، مسائل و مشکلات موجود بررسی و تدابیر لازم اندیشیده شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، این جلسه با تاکید شهردار منطقه مبنی بر تشکیل جلسات در خصوص پیشگیری
 و مقابله با حوادث غیر مترقبه از جمله خطر زلزله و سیل و... جلسه ای با حضور معاون و کارشناسان ستاد بحران شهرداری تبریز و همچنین معاون خدمات شهری منطقه و معاون فنی و عمرانی منطقه، معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیر روابط عمومی منطقه ۶ شهرداری تبریز تشکیل شد و پس از بحث و بررسی مقرر شد:

با بررسی و مطالعات کارشناسی خطرات بالقوه سطح حوزه غرب تبریز شناسایی و پاسخگویی سریع و آسان به حوادث غیرمترقبه انجام گیرد.

پارک های سطح منطقه تعمیر و به توسط مدیریت های ذیربط امکانات ضروری مجهز شود.

همکاری و هماهنگی مناسب بین مدیریت بحران مرکز و مناطق ده گانه ایجاد و پروژه های مناسب درخصوص پیشگیری، آمادگی و مقابله با حوادث غیرمترقبه اجرا شود.

اطلاعات و آمار و تهیه گزارش جامع از طریق مدیریت بحران منطقه جمع آوری و وسایل ضروری جهت امدادرسانی و پاسخگویی به حوادث احتمالی تهیه و نگهداری شود.

برگزاری آموزش های مبنی بر پیشگیری و مقابله با آتش سوزی، بارش برف، سیل و بادهای شدید که بیشترین تهدید را در شهر تبریز دارد، برگزار گردد.

محل اسکان موقت در سطح حوزه با حداقل استانداردها و شرایط لازم برای استقرار و زندگی افراد آسیب دیده شناسایی و تجهیز شود.


مهدی حیدری
نوشته شده در   پنجشنبه 30 شهريور 1396  ساعت  09   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :