آخرین اخبار
پدهلیکوپتر ارم

پدهلیکوپتر ارم

دوشنبه سوم مهر 1396
کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی بافتهای شهری در مجاورت گسلهای فعال

کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی بافتهای شهری در مجاورت گسلهای فعال

پنجشنبه سی ام شهريور 1396
پدهلیکوپتر پارک طبیعت

پدهلیکوپتر پارک طبیعت

پنجشنبه سی ام شهريور 1396
پدهلیکوپتر الغدیر

پدهلیکوپتر الغدیر

پنجشنبه سی ام شهريور 1396
پدهلیکوپتر مهر ولایت

پدهلیکوپتر مهر ولایت

پنجشنبه سی ام شهريور 1396
آرشیو
 
تاریخ : سه شنبه 14 شهريور 1396     |     کد : 1349

ارائه گزارش عملکرد فصلی مدیریت بحران شهرداری منطقه 3

مدیر بحران شهرداری منطقه 3 طی جلسه فصلی عملکرد واحد بحران منطقه 3 را از اول سال 95 تا شهریور 96 را تشریح نمود

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، جلسه فصلی مدیریت بحران منطقه سه شهرداری تبریز با حضور معاون اداری و مالی ، حمل و نقل و ترافیک و فرهنگی اجتماعی و کارشناسان حوزه فنی و عمرانی ، خدمات شهرداری منطقه و کارشناسان مدیریت بحران ، مدیر بحران شهرداری تبریز برگزار شد.

این جلسه با مدیریت معاون اداری و مالی شهرداری منطقه احد شیری آذر و ارائه گزارش عملکرد علیمحمدی، مدیر بحران منطقه 3 از فعالیت های 18 ماهه مدیریت بحران شهرداری منطقه شروع شد.

مدیر بحران شهرداری منطقه به تجهیز پارک های دو منظوره مشروطه ، منظریه و یادگار امام به نمازخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرده و گفت: آب قابل شرب و برق مورد نیاز این پارک ها تامین گردیده و امکانات اولیه لازم در مواقع بحران فراهم شده است.

در پارک های دو منظوره یاد شده از امکاناتی همچون کپسول های آتش نشانی، پتو و ملزومات نیاز در مواقع بحرانی کمبود احساس می شود که مدیر بحران منطقه تکمیل این نواقصات را از برنامه های آتی این مدیریت عنوان داشت.

مدیر بحران شهرداری منطقه 3 اظهار داشت: کارشناسان مدیریت بحران شهرداری منطقه ،مجتمع های بالای 20 خانوار سطح حوزه شهرداری منطقه را شناسایی کرده و اطلاعات لازم برای ارائه خدمات در مواقع لزوم را جمع بندی و دسته بندی نموده اند.

علیمحمدی گفت: کلاسهای امداد و نجات و کمک های اولیه نیز در فرهنگسراهای شهرداری منطقه  با حضور کارشناسان مدیریت بحران شهرداری تبریز، جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی بمدت دو ماه برگزار گردیده است که موجب بالا رفتن سطح آمادگی اهالی منطقه شده است.

معاون اداری و مالی شهرداری منطقه نیز با قدردانی از زحمات مدیریت بحران شهرداری منطقه و کارشناسان مربوطه و سایر همکاران توجه جدی به رفع آب گرفتگی های سطح حوزه با هماهنگی مناطق همجوار سطح حوزه و احداث پد هلیکوپتر در محدوده پارک یادگار امام و تجهیز سالنها ی ورزشی دو منظوره به امکانات اولیه مورد استفاده در مواقع بحرانی اشاره نموده و از مدیران مربوطه خواستار تسریع در برنامه ریزی جهت اقدام کارهای محوله شد.


مهدی حیدری
نوشته شده در   سه شنبه 14 شهريور 1396  ساعت  09   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :