آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : سه شنبه 14 شهريور 1396     |     کد : 1349

ارائه گزارش عملکرد فصلی مدیریت بحران شهرداری منطقه 3

مدیر بحران شهرداری منطقه 3 طی جلسه فصلی عملکرد واحد بحران منطقه 3 را از اول سال 95 تا شهریور 96 را تشریح نمود

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، جلسه فصلی مدیریت بحران منطقه سه شهرداری تبریز با حضور معاون اداری و مالی ، حمل و نقل و ترافیک و فرهنگی اجتماعی و کارشناسان حوزه فنی و عمرانی ، خدمات شهرداری منطقه و کارشناسان مدیریت بحران ، مدیر بحران شهرداری تبریز برگزار شد.

این جلسه با مدیریت معاون اداری و مالی شهرداری منطقه احد شیری آذر و ارائه گزارش عملکرد علیمحمدی، مدیر بحران منطقه 3 از فعالیت های 18 ماهه مدیریت بحران شهرداری منطقه شروع شد.

مدیر بحران شهرداری منطقه به تجهیز پارک های دو منظوره مشروطه ، منظریه و یادگار امام به نمازخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرده و گفت: آب قابل شرب و برق مورد نیاز این پارک ها تامین گردیده و امکانات اولیه لازم در مواقع بحران فراهم شده است.

در پارک های دو منظوره یاد شده از امکاناتی همچون کپسول های آتش نشانی، پتو و ملزومات نیاز در مواقع بحرانی کمبود احساس می شود که مدیر بحران منطقه تکمیل این نواقصات را از برنامه های آتی این مدیریت عنوان داشت.

مدیر بحران شهرداری منطقه 3 اظهار داشت: کارشناسان مدیریت بحران شهرداری منطقه ،مجتمع های بالای 20 خانوار سطح حوزه شهرداری منطقه را شناسایی کرده و اطلاعات لازم برای ارائه خدمات در مواقع لزوم را جمع بندی و دسته بندی نموده اند.

علیمحمدی گفت: کلاسهای امداد و نجات و کمک های اولیه نیز در فرهنگسراهای شهرداری منطقه  با حضور کارشناسان مدیریت بحران شهرداری تبریز، جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی بمدت دو ماه برگزار گردیده است که موجب بالا رفتن سطح آمادگی اهالی منطقه شده است.

معاون اداری و مالی شهرداری منطقه نیز با قدردانی از زحمات مدیریت بحران شهرداری منطقه و کارشناسان مربوطه و سایر همکاران توجه جدی به رفع آب گرفتگی های سطح حوزه با هماهنگی مناطق همجوار سطح حوزه و احداث پد هلیکوپتر در محدوده پارک یادگار امام و تجهیز سالنها ی ورزشی دو منظوره به امکانات اولیه مورد استفاده در مواقع بحرانی اشاره نموده و از مدیران مربوطه خواستار تسریع در برنامه ریزی جهت اقدام کارهای محوله شد.


مهدی حیدری
نوشته شده در   سه شنبه 14 شهريور 1396  ساعت  09   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :