آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396     |     کد : 1312

جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن برگزار شد

در تداوم جلسات هم اندیشی و نشست تخصصی ورود شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز به جامعه ایمن، جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن از سوی این منطقه، برگزار شد.

به گزارش مدیریت بحران به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، در تداوم جلسات هم اندیشی و نشست تخصصی بررسی نقاط دستیابی به شاخص های جامعه ایمن از سوی شهرداری منطقه دو، جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن با حضور معاونین و کارشناسان این منطقه، نمایندگانی از سازمان های خدماتی، کارشناسان جامعه ایمن و مروج سلامت، مدیریت بحران شهرداری تبریز و حضور اساتید دانشگاه علوم پزشکی در محل مدیریت بحران شهرداری منطقه دو برگزار گردید.

در این جلسه مهندس فکری معاون شهرسازی و مهندس نریمانی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو تبریز در خصوص پارامترهای جامعه ایمن، اعم از ایمن سازی فضاهای عمومی شهر و واحدهای مسکونی توضیحاتی ارائه کردند.

در ادامه جلسه اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص هماهنگی بین بخشی سازمانهای خدمات ده، هم افزایی و همفکری، مستند سازی معضلات شهری، کاهش آسیبهای اجتماعی و... توضیحاتی ارائه کردند.

جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن با پیشنهاد فراخوان جهت استفاده از ایده ها و طرح های شهروندان، انتشار بروشور آموزشی، آموزش فرهنگ شهروندی با مدنظر قرار دادن دستیابی به جامعه ایمن و ... ادامه یافت.

در این جلسه همچنین در باره نصب سیستم های هشدار در نقاط خطر پذیر، رعایت مسائل گودبرداری در اجرای فعالیت های ساختمانی، آموزش نکات ایمنی آتش نشانی و ... سخنانی ایراد شد.  

بنابه اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز در سایه فعالیت کارکنان شهرداری منطقه دو تبریز و مستعد بودن حوزه این منطقه برای ورود به جامعه ایمن و مروج سلامت، این شهرداری بعنوان پایلوت کلانشهر تبریز برای ایجاد جامعه مذکور انتخاب شده است.


مهدی حیدری
نوشته شده در   پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396  ساعت  12   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :