آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
آرشیو
 
تاریخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396     |     کد : 1311

جلسه فصلی مدیران بحران شهرداری تبریز برگزار شد

در این جلسه هر یک از مدیران بحران مناطق با ارائه توضیحاتی، جدیدترین اقدامات مدیریت بحران منطقه را تشریح نموده و خواستار حمایت بیشتر مسئولین از مدیران بحران مناطق در زمینه انجام فعالیت ها و اقدامات خود شدند.به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، جلسه هماهنگی و تصميم گيري مدیریت بحران شهرداری مرکز و مدیریت بحران مناطق 12 گانه شهرداری تبریز جهت برنامه ریزی برنامه های مدیران بحران در مناطق 12 گانه شهرداری تبریز و پیگیری امورات محوله برگزار شد. 

 در ابتدای جلسه مهندس صفایی ضمن عرض خير مقدم به مدیران بحران مناطق هدف از برگزاری این جلسه را بررسی عملکرد ستادهای مدیریت بحران مناطق در جهت آمادگی هر چه بیشتر در برابر حوادث غیر مترقبه دانست و بیان داشتند که بحث پیشگیری از حوادث غیر مترقبه بسیار مهم و حیاتی می باشد.
 ایشان همچنین اظهار داشتند که آموزش های عمومی و همچنین گرد آوری و به روز رسانی اطلاعات آماری از مجتمع های مسکونی و تشکیل سیستم مدیریت بحران اماکن، از ضروریات در حوزه مدیریت بحران کلانشهر تبریز می باشد. در ادامه جلسه مهندس سعید ایمانی ضمن تشکر از فعالیت و عملکرد مدیران بحران مناطق،  در خصوص برنامه های آتی مدیریت بحران مناطق از جمله خرید تجهیزات، تجهیز دفتر مدیریت بحران و بکارگیری دو نفر کارشناس متخصص در زمینه مدیریت بحرانتاکید نمودند و خواستار همکاری بیشتر مدیریت بحران مناطق و مرکز شدند. در ادامه جلسه آقای مهندس زارع توضیحات لازم را در خصوص عملکرد مناطق در سال گذشته اشاره نموده و همچنین بر اصلاح نقاط آبگیر و سیلابی تاکید نموده و خواستار پی گیری جدی از طرف مناطق شدند. در ادامه جلسه هر یک از مدیران بحران مناطق با ارائه توضیحاتی، جدیدترین اقدامات مدیریت بحران منطقه را تشریح نموده و خواستار حمایت بیشتر مسئولین از مدیران بحران مناطق در زمینه انجام فعالیت ها و اقدامات خود شدند. 


 

 

 

 

 


مهدی حیدری
نوشته شده در   پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396  ساعت  11   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :