آخرین اخبار
پنجشنبه دوم آذر 1396
پنجشنبه دوم آذر 1396
سه شنبه سی ام آبان 1396
شنبه بیست و هفتم آبان 1396
شنبه بیست و هفتم آبان 1396
آرشیو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

شهردار منطقه 3 تبریز خبرداد؛

تجهیز پارک های یادگار امام، منظریه و مشروطه

با توجه به اهمیت آمادگی برای مواجهه با حوادث غیر مترقبه و بلایای طبیعی لزوم برنامه ریزی در جهت تبدیل پارک ها و سالن های ورزشی به فضای قابل استفاده در مواقع بحرانی، تجهیز پارک های دو منظوره در دستور کار این منطقه قرار گرفته است.
سه شنبه 30 آبان 1396

از طریق پدهلیکوپتر شهرداری صورت گرفت

امداد هوایی برای مصدومان جاده هریس - زرنق

اورژانس هوایی استان عازم محل حادثه گردیده و مصدومین حادثه از طریق پد هلیکوپتر عباس میرزا به بیمارستان امام رضا منتقل شدند.
شنبه 27 آبان 1396

اعزام 3 دستگاه آمبولانس دندانپزشکی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور

با توجه به نیاز مبرم مردم مناطق زلزله زده پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت به خدمات بهداشت دهان و دندان سه دستگاه آمبولانس دندانپزشکی به شهرستان‌های سر پل ذهاب، ثلاثه بابا جانی و گیلان‌غرب اعزام شدند
سه شنبه 23 آبان 1396

حمایت باشگاه تبریزی از مناطق زلزله زده

باشگاه گسترش فولاد تبریز، به دستور مالک خود از شب گذشته کمک رسانی از قبیل ۱۰ هزار متر موکت، هزار عدد پتو، ۲ کامیون آب آشامیدنی و چند تن نان برای زلزله زدگان کرمانشاه را آغاز کرده است.
سه شنبه 23 آبان 1396

رئیس اورژانس کشور:

زلزله‌زدگان نیازمند اقلام گرمایشی هستند

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران به نقل از ایسنا, رئیس اورژانس کشور گفت: مردم نیازمند اقلام گرمایشی هستند و مسئولان در حال انجام اقداماتی برای تامین این اقلام هستند.
سه شنبه 23 آبان 1396

نیاز به تامین ۲۰هزار چادر برای مناطق زلزله‌زده

وزیر کشور دستور تامین ۲۰ هزار چادر برای مناطق زلزله زده را صادر کرد و شهرداری تهران ۴۰ هزار عدد پتو و چادر و همچنین مواد غذایی به مناطق زلزله زده ارسال کرده است.
سه شنبه 23 آبان 1396

معرفی مقصرین بناهای ناایمن درمانی به دستگاه قضایی

باید دید آیا در ساخت این ساختمان‌ها تقلبی شده است و لذا از دستگاه قضایی درخواست دارم که از روش‌های قانونی با مجریان، پیمانکاران و یا ناظران این ساختمان‌ها برخورد شود.
سه شنبه 23 آبان 1396

آمار قربانیان زلزله کرمانشاه به 430 نفر رسید

بیش از ۳۵ ساعت از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه می‌گذرد؛ زلزله‌ای که طی آن و براساس آخرین آمارها، ۴۳۰ تن از هموطنان جان خود را از دست داده‌اند و طبق آخرین آمارها ۷۴۶۰ تن نیز مجروح شده‌اند.
سه شنبه 23 آبان 1396

استاندار کرمانشاه: به آب شرب و مواد خوراکی نیاز داریم

استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه زلزله زدگان کرمانشاه همچنان به آب شرب بسته‌بندی شده و مواد خوراکی نیاز دارند، گفت: عملیات آواربرداری از روز گذشته آغاز شد و مسیرها و خیابان‌هایی که تخریب شده بود، آوارهای آنها برداشته و بازگشایی شد.
سه شنبه 23 آبان 1396

تامین نیازهای دارویی مناطق زلزله‌زده

نیازی به دریافت کمک از کشورهای خارجی وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور آخرین وضعیت و شرایط درمانی و همچنین نیاز به خون در مناطق زلزله‌زده را تشریح کرد.
سه شنبه 23 آبان 1396