آخرین اخبار
يکشنبه بیست و هفتم اسفند 1396
يکشنبه بیست و هفتم اسفند 1396
شنبه بیست و ششم اسفند 1396
پنجشنبه هفدهم اسفند 1396
سه شنبه پانزدهم اسفند 1396
آرشیو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

معرفی مقصرین بناهای ناایمن درمانی به دستگاه قضایی

باید دید آیا در ساخت این ساختمان‌ها تقلبی شده است و لذا از دستگاه قضایی درخواست دارم که از روش‌های قانونی با مجریان، پیمانکاران و یا ناظران این ساختمان‌ها برخورد شود.
سه شنبه 23 آبان 1396

آمار قربانیان زلزله کرمانشاه به 430 نفر رسید

بیش از ۳۵ ساعت از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه می‌گذرد؛ زلزله‌ای که طی آن و براساس آخرین آمارها، ۴۳۰ تن از هموطنان جان خود را از دست داده‌اند و طبق آخرین آمارها ۷۴۶۰ تن نیز مجروح شده‌اند.
سه شنبه 23 آبان 1396

استاندار کرمانشاه: به آب شرب و مواد خوراکی نیاز داریم

استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه زلزله زدگان کرمانشاه همچنان به آب شرب بسته‌بندی شده و مواد خوراکی نیاز دارند، گفت: عملیات آواربرداری از روز گذشته آغاز شد و مسیرها و خیابان‌هایی که تخریب شده بود، آوارهای آنها برداشته و بازگشایی شد.
سه شنبه 23 آبان 1396

تامین نیازهای دارویی مناطق زلزله‌زده

نیازی به دریافت کمک از کشورهای خارجی وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور آخرین وضعیت و شرایط درمانی و همچنین نیاز به خون در مناطق زلزله‌زده را تشریح کرد.
سه شنبه 23 آبان 1396

ممانعت از تردد وسایل نقلیه غیرمسئول به مبادی ورودی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز به نقل از ایسنا، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت راه‌های منتهی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه را اعلام کرد.
سه شنبه 23 آبان 1396

«به همه آن را بگو، زود بگو و با صداقت بگو»

نقد عملکرد رسانه‌ها یک روز پس از زلزله غرب

یک استاد ارتباطات درباره نقش رسانه‌ها در شرایط بحرانی همچون زلزله اخیر، اظهار کرد: رسانه‌ها باید علاوه بر اطلاع‌رسانی، به نیازهای روانی و اجتماعی مردم، چه آنهایی که درگیر حادثه هستند و چه آنهایی که حادثه را پیگیری می‌کنند، توجه کنند.
سه شنبه 23 آبان 1396

27 هزار واحد مسکونی در کرمانشاه تخریب شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران؛ برابر آمار اولیه 12 هزارواحد مسکونی شهری و روستایی صددرصد تخریب شده و 15 هزار واحد هم نیازمند تعمیر است.
سه شنبه 23 آبان 1396

آمار قربانیان زلزله کرمانشاه به 413 نفر رسید

براساس اعلام سازمان پزشکی قانونی و وزارت بهداشت، تا ساعت 21 دیشب زلزله کرمانشاه 413 قربانی و بیش از 7150 مصدوم برجای گذاشته است.
سه شنبه 23 آبان 1396

استقرار دو بیمارستان صحرایی جدید در قصر شیرین

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اعزام 1800 مصدوم زلزله در غرب کشور به کرمانشاه از استقرار دو بیمارستان صحرایی جدید در منطقه قصر شیرین خبر داد.
دوشنبه 22 آبان 1396

صف‌های مهربانی در مراکز انتقال خون

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز؛ شهروندان تهرانی برای یاری به هموطنان زلزله‌زده غرب کشور از صبح امروز برای اهدای خون در مراکز انتقال خون حضور پیدا کردند.
دوشنبه 22 آبان 1396