bohran@tabriz.ir
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

افزایش غلظت آلاینده ها از امروز در تبریز

افزایش غلظت آلاینده ها از امروز در تبریز سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از روز یکشنبه سوم آذرماه به مدت دو روز با پدیده افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت روبرو هستیم و هوا برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم است.
يکشنبه 3 آذر 1398

در راستای اجرای طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز

در راستای اجرای طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز نقاط ناایمن منطقه 2 بازدید و راهکارهای لازم ارائه شد.
سه شنبه 28 آبان 1398

بازدید رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز از محل برگزاری مانور بزرگ آمادگی در برابر زلزله

بازدید رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز از محل برگزاری مانور بزرگ آمادگی در برابر زلزله رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز به همراه رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا از مراحل آماده سازی محل برگزاری مانور بزرگ زلزله در پارک ارم بازدید کرد.
شنبه 18 آبان 1398

مدیر بحران شهرداری تبریز خبر داد:

آماده‌سازی مقدمات برگزاری مانور آمادگی در برابر زلزله

آماده‌سازی مقدمات برگزاری مانور آمادگی در برابر زلزله مدیر بحران شهرداری تبریز از آماده سازی مقدمات برگزاری مانور آمادگی در برابر زلزله خبر داد و گفت: تلاش ما برای ایجاد صحنه‌های واقعی و شبیه سازی عینی یک حادثه و بحران طبیعی است.
شنبه 18 آبان 1398

ایرج شهین باهر خبر داد:

ارسال تجهیزات برای تسریع در امر آواربرداری مناطق زلزله زده استان

ارسال تجهیزات برای تسریع در امر آواربرداری مناطق زلزله زده استان شهردار تبریز از آمادگی شهرداری برای ارسال نیرو و تجهیزات موردنیاز به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی خبر داد.
شنبه 18 آبان 1398

در گفتگو با شهریار عنوان شد؛

حضور نیروهای مدیریت بحران در مناطق حاشیه نشین تبریز/ زلزله هیچ گونه خسارتی در تبریز نداشت

حضور نیروهای مدیریت بحران در مناطق حاشیه نشین تبریز/ زلزله هیچ گونه خسارتی در تبریز نداشت مدیر بحران شهرداری تبریز از حضور نیروهای مدیریت بحران در مناطق حاشیه نشین تبریز و بررسی وضعیت مناطق بافت فرسوده شهر خبر داد.
شنبه 18 آبان 1398

در تماس تلفنی رئیس جمهور با استاندار آذربایجان شرقی تاکید شد؛

دستور روحانی برای بسیج امکانات در امدادرسانی به زلزله زدگان

دستور روحانی برای بسیج امکانات در امدادرسانی به زلزله زدگان رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان شرقی دستور ویژه ای برای بسیج تمام امکانات برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان استان صادر کرد.
شنبه 18 آبان 1398

آخرین اخبار زلزله آذربایجان شرقی؛

بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی در زمین لرزه آذربایجان شرقی تخریب شدند

بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی در زمین لرزه آذربایجان شرقی تخریب شدند مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی در زمین لرزه آذربایجان شرقی بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شدند.
شنبه 18 آبان 1398

مدیر بحران شهرداری تبریز خبر داد:

مدیر بحران شهرداری تبریز خبر داد: آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برای شبیه سازی محیط واقعی جهت برگزای مانور آمادگی در برابر زلزله
چهارشنبه 8 آبان 1398

6 مخاطره طبیعی که کشور را تهدید می‌کند/60 هزار کشته طی 26 سال بر اثر زلزله

 6 مخاطره طبیعی که کشور را تهدید می‌کند/60 هزار کشته طی 26 سال بر اثر زلزله در روز جهانی سوانح مطرح شد: ایران حدودا سالی 250 میلیون دلار از مخاطرات طبیعی به طور متوسط در طی 6 سال 2005 تا 2011 آسیب دیده است و "زمین‌لرزه"، "خشکسالی"، "سیل"، "فرونشست‌زمین"، "زمین‌لغزش" و "تغییرات‌اقلیمی" از مهمترین مخاطرات کشور هستند.
يکشنبه 21 مهر 1398