bohran@tabriz.ir
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با صدور اخطاریه توسط مدیریت بحران:

هشدار مدیریت بحران شهرداری تبریز برای بارش برف و وزش باد شدید

هشدار مدیریت بحران شهرداری تبریز برای بارش برف و وزش باد شدید مدیریت بحران شهرداری تبریز پیرو اطلاعیه جوی اداره کل هواشناسی استان بدلیل بارش برف و وزش باد شدید هشدار داد و خواستار آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهری شد.
پنجشنبه 24 بهمن 1398

در راستای اجرای مرحله دوم بازگشایی معابر؛

شماره همراه معاونان خدمات شهری مناطق ۱۰گانه اعلام عمومی شد

شماره همراه معاونان خدمات شهری مناطق ۱۰گانه اعلام عمومی شد در پی بارش کم سابقه برف طی روزهای گذشته، شهروندان تبریزی می‌توانند درخواست خود نسبت به برف روبی و بازگشایی معابر فرعی واقع در محل سکونت خود را به معاونان خدمات شهری اعلام کنند.
پنجشنبه 24 بهمن 1398

اسکان اضطراری ۲۵۰ مسافر در راه مانده از برف و کولاک

اسکان اضطراری ۲۵۰ مسافر در راه مانده از برف و کولاک مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز از اسکان اضطراری ۲۵۰ مسافر در راه مانده از برف و کولاک خبر داد.
پنجشنبه 24 بهمن 1398

نگاهی به عملکرد شهرداری تبریز در بارش های اخیر

برف‌روبی شبانه‌روزی تا همراهی شهروندان

برف‌روبی شبانه‌روزی تا همراهی شهروندان بارش های چند روز اخیر تبریز و برودت هوای بالا، شهروندان تبریزی را غافلگیر کرده و موجب شد نیروهای خدمات شهری تا پاسی از شب با تمام توان به محلول‌پاشی و بازگشایی معابر اصلی و فرعی شهر بپردازند.
پنجشنبه 24 بهمن 1398

گزارش آماری زمینلرزه ها در دی‌ماه 1398

گزارش آماری زمینلرزه ها در دی‌ماه 1398 شبكه‌هاي لرزه‌نگاري مرکز لرزه‌نگاری کشوری در دی‌ماه 1398، تعداد نزديك به 1120 زمین‌لرزه رخ داده در ايران و نواحي مرزي را ثبت و تعيين محل كرده‌اند
شنبه 19 بهمن 1398

ویروس کرونا ؛ علائم، تشخیص، درمان، پیشگیری و توصیه‌های مهم برای مسافران

ویروس کرونا ؛ علائم، تشخیص، درمان، پیشگیری و توصیه‌های مهم برای مسافران ویروس کرونا این روزها افکار زیادی را درگیر خود کرده است. در این مطلب درباره علائم، راه‌های تشخیص و درمان، پیشگیری و جلوگیری از بیماری کرونا برای مسافران توصیه‌هایی داریم.
شنبه 19 بهمن 1398

کاهش محسوس دما و وزش باد شدید در استان

کاهش محسوس دما و وزش باد شدید در استان بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی نفوذ و فعالیت سامانه بارشی از روز جمعه تا روز سه شنبه ۲۲ بهمن موجب بارش باران و برف، وزش باد گاهی تا شدید و کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۲ درجه ای خواهد شد.
شنبه 19 بهمن 1398

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز:

اولین اقدام مفید برای حاشیه نشین‌ها به رسمیت شناختن آنها است / اختصاص ۴۰۰ میلیارد برای ساماندهی حاشیه نشینی در بودجه ۹۹ تبریز

اولین اقدام مفید برای حاشیه نشین‌ها به رسمیت شناختن آنها است / اختصاص ۴۰۰ میلیارد برای ساماندهی حاشیه نشینی در بودجه ۹۹ تبریز رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان جهت اصلاح بافت فرسوده و ساماندهی حاشیه نشینی در بودجه ۹۹ شهرداری تبریز خبر داد.
شنبه 19 بهمن 1398

گفتگوی تفصیلی خبرگزاری ایمنا با شهردار تبریز؛

چگونه شهر را تاب‌آور کنیم؟

چگونه شهر را تاب‌آور کنیم؟ تاب‌آوری شهری موضوعی نیست که تنها در زمان وقوع بحران به آن توجه شود بلکه باید به قدری شهرها و به ویژه کلانشهرها در زمان‌های عادی به این موضوع توجه کرده باشند که در موقع بحران‌های طبیعی و حتی غیرطبیعی، شهر تاب‌آور بوده و کمترین خسارت را دربر داشته باشد.
سه شنبه 24 دي 1398

وظایف شهرداری در بافت حاشیه شهر؛ قانون چه می‌گوید؟

وظایف شهرداری در بافت حاشیه شهر؛ قانون چه می‌گوید؟ شهرداری تبریز با توجه به ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها و عملیاتی ساختن برخی از بندهای این قانون در خصوص حاشیه نشینی و سکونت‌گاه های غیر رسمی، احداث نزدیک به یک هزار واحد مسکونی برای حاشینه‌نشینان را در دستور کار خود قرار داده است.
سه شنبه 24 دي 1398