آخرین اخبار
پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1396
پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1396
شنبه بیست و یکم بهمن 1396
سه شنبه هفدهم بهمن 1396
چهارشنبه یازدهم بهمن 1396
آرشیو
 
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395     |     کد : 1188

با همکاری مدیریت بحران و شهرداری منطقه دو

آغاز دوره های آموزشی استقرار سیستم مدیریت در اماکن مسکونی

مدیریت بحران، این دوره های آموزشی که توسط مدیریت بحران و با مشارکت شهرداری منطقه 2 و شرکت پالایش نفت تبریز برگزار می شود شرکت کنندگان به منظور کسب مهارت های لازم برای مقابله با حوادث طبیعی، آموزش های لازم در زمینه کمک های اولیه، اطفا حریق و مدیریت بحران را فرا می گیرند.

مدیریت بحران، این دوره های آموزشی که توسط مدیریت بحران و با مشارکت شهرداری منطقه 2 و شرکت پالایش نفت تبریز برگزار می شود شرکت کنندگان به منظور کسب مهارت های لازم برای مقابله با حوادث طبیعی، آموزش های لازم در زمینه کمک های اولیه، اطفا حریق و مدیریت بحران را فرا می گیرند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، اولین دوره آموزشی طرح استقرار سیستم مدیریت بحران در اماکن مسکونی در مجتمع کوی قدس شرکت پالایش نفت آغاز شد.

در این دوره های آموزشی که توسط مدیریت بحران و با مشارکت شهرداری منطقه 2 و شرکت پالایش نفت تبریز برگزار می شود شرکت کنندگان به منظور کسب مهارت های لازم برای مقابله با حوادث طبیعی، آموزش های لازم در زمینه کمک های اولیه، اطفا حریق و مدیریت بحران را فرا می گیرند.

خاطر نشان می شود در اولین دوره این کلاس ها، مباحث مربوط به کمک های اولیه شامل آشنایی با اصول کمک های اولیه، ارزیابی، CPR ، خفگی ها، مسمومیت ها، شکستگی ها و آموزش پانسمان به صورت عملی توسط اساتید مجرب به ساکنین کوی قدس آموزش داده شد.

طرح استقرار سیستم مدیریت بحران برای اولین بار در مجتمع های بالای 25 خانوار بعنوان پایلوت، طبق برنامه ریزی های بعمل آمده از سوی مدیریت بحران شهرداری تبریز و شهرداری منطقه دو برگزار و این کلاس ها در سایر مجتمع های مسکونی سطح شهر نیز تدوام خواهد داشت .


آلبوم تصاویرآغاز دوره های آموزشی استقرار سیستم مدیریت در اماکن مسکونی
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
مهدی حیدری
نوشته شده در   سه شنبه 18 آبان 1395  ساعت  10   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت 09 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :