bohran@tabriz.ir
 آخرین اخبار
دوشنبه بیست و هشتم خرداد 1397
يکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397
يکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397
يکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397
چهارشنبه نهم خرداد 1397
آرشیو
 
تاریخ : پنجشنبه 11 شهريور 1395     |     کد : 1157

مدیریت بحران برگزار کرد

برگزاری مسابقه نقاشی در فرهنگسرای فرشته

مدیریت بحران، علاوه بر پخش انیمیشن های آموزشی و برگزاری مسابقات نقاشی ،توسط کارشناسان مدیریت بحران مباحث مربوط به ایمنی و آمادگی در برابر حوادث را به صورت تئوری و عملی به کودکان آموزش داده شد.

مدیریت بحران، علاوه بر پخش انیمیشن های آموزشی و برگزاری مسابقات نقاشی ، توسط کارشناسان مدیریت بحران مباحث مربوط به ایمنی و آمادگی در برابر حوادث را به صورت تئوری و عملی به کودکان آموزش داده شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، مدیریت بحران شهرداری تبریز با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در فرهنگسرای فرشته روز پنجشنبه یازدهم شهریورماه 95، اقدام به پخش انیمیشن های آموزشی تهیه شده توسط این مدیریت و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع " آمادگی در برابر حوادث طبیعی برای کودکان و نوجوانان نمود. در این دوره ها علاوه بر پخش انیمیشن های آموزشی و برگزاری مسابقات نقاشی ، توسط کارشناسان مدیریت بحران مباحث مربوط به ایمنی و آمادگی در برابر حوادث را به صورت تئوری و عملی به کودکان آموزش داده شد . در انتهای این کلاس آموزشی که با حضور 35 شرکت کننده برگزار شده بود به تمامی شرکت کننده ها هدایایی اهدا شد.


آلبوم تصاویربرگزاری مسابقه نقاشی در فرهنگسرای فرشته
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
مهدی حیدری
نوشته شده در   پنجشنبه 11 شهريور 1395  ساعت  18:30   توسط   مهدی حیدری    تعداد بازدید  826
ویرایش شده در يکشنبه 14 شهريور 1395 ساعت 13:34 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :